Kraków, Centrum, ul. Lubicz

Apartament La Gioia 7

dla max. 4 osób (łóżka: podwójne - 2) | liczba pokoi: 2 | 2 piętro | 30 m2

Cena i dostępność

Aby obliczyć cenę prosimy wybrać termin i kliknąć "Oblicz cenę"

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób
Waluta
Stylowy, ze smakiem łączący nowoczesność z tradycją kompaktowy dwusypialniowy apartament zlokalizowany w pochodzącej z początku XX wieku klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum Krakowa, zaledwie kilka minut spacerem od Rynku Głównego, Dworca Głównego PKP i Dworca Autobusowego, kilkanaście minut od Wawelu i Kazimierza.

Tematem wiodącym w projektowaniu tego i sąsiednich apartamentów był kolor szary. Pięknie podkreśla on elegancki styl i stanowi idealne tło dla misternie dobranych detali wystroju i wyposażenia.

Dla Państwa wygody apartament jest klimatyzowany, ma dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz wyposażony jest w telewizor LED oraz telewizję satelitarną. W apartamencie znajdują się dwa podwójne łóżka, co daje możliwość wygodnego zamieszkania w nim maksymalnie czterem osobom.

Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania, w sąsiednich 2 apartamentach, nieco większych grup (w sumie 12 miejsc), bowiem wszystkie apartamenty LA GIOIA (5, 6, 7) położone są na tym samym piętrze i bezpośrednio ze sobą sąsiadują.

Prosimy o nie palenie tytoniu w mieszkaniu oraz o nie wprowadzanie do niego zwierząt. Przy zakwaterowaniu możemy pobrać kaucję zwrotną w wysokości 400 PLN.

Prosimy pamiętać, że w budynku nie ma windy, a apartamenty położone są na 2. piętrze.

MAPA