o nas

 

Specjalizacją naszej firmy jest krótkotrwały wynajem apartamentów. Na rynku wyróżniamy sie przede wszystkim indywidualnym podejściem do klienta i wrażliwością na jego potrzeby. W kwestii estetyki naszym atutem jest zdecydowanie bezkompromisowe podejście do kwestii nowoczesnej architektury wnętrz. Oryginalny design apartamentów La Gioia jest jedna z naszych najmocniejszych przewag konkurencyjnych i to właśnie wygląd i stwarzany nim nastrój sprawia, że klienci częściej wybierają właśnie nasze apartamenty spośród całej masy innych obecnych na rynku.

Apartamenty wynajmowane na krótki termin powinny mieć odpowiednią lokalizację i wiedząc o tym wszystkie nasze mieszkania lokalizujemy w ścisłym centrum miasta, w pobliżu największych turystycznych atrakcji, z bezpośrednim dostępem do komunikacji miejskiej.

Poza krótkoterminowym wynajmem turystycznym współpracujemy z wieloma firmami międzynarodowymi w zakresie zakwaterowania na średnie i dłuższe terminy pracowników przyjeżdżających do Polski na kontrakty.

Lokalizacja naszych apartamentów w najbardziej prestiżowych obiektach w mieście, często posiadających 24 godzinną recepcję, dodatkowe udogodnienia, takie jak siłownia, jakuzzi, sauny itp., stanowi dodatkową korzyść dla gości wybierających naszą ofertę.

Nie sposób w paru zdaniach ująć jak bardzo ważne jest dla nas zadowolenie klienta. Na początek zapraszamy wiec do obejrzenia zdjęć naszych apartamentów, następnie do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego i do zamieszkania w jednym z apartamentów La Gioia. O reszcie porozmawiamy osobiście, bo... klienci  do nas wracają.