Kraków, Centrum, ul. Syrokomli

Studio La Gioia 3

dla max. 4 osób (łóżka: pojedyncze - 2 , podwójne - 1) | liczba pokoi: 1 | 4 piętro | 24 m2

Cena i dostępność

Aby obliczyć cenę prosimy wybrać termin i kliknąć "Oblicz cenę"

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób
Waluta
Eleganckie, łączące nowoczesny styl z klimatem luksusu, nowoczesne studio, położone w przedwojennej, nowo odrestaurowanej kamienicy. Urządzając je dla Państwa przyłożyliśmy szczególną uwagę do stylu i wygody. Decydując się na zamieszkanie w La Gioia 3 Modern Designed Studio, będziecie Państwo mieli okazję cieszyć oko jednym z najładniej i najoryginalniej zaprojektowanych i wykonanych apartamentów w Krakowie.

Dla Państwa wygody apartament jest klimatyzowany, ma dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz wyposażony jest w telewizor LCD i telewizję satelitarną. W apartamencie znajdują się dwa pojedyncze łóżka oraz jedna rozkładana sofa, co daje możliwość wygodnego zamieszkania w nim maksymalnie czterem osobom.

Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania w sąsiednich 3 apartamentach nieco większych grup (w sumie 12 miejsc), bowiem wszystkie apartamenty LA GIOIA (1, 2, 3 i 4) położone są na tym samym piętrze i bezpośrednio ze sobą sąsiadują.

Prosimy o nie palenie tytoniu w mieszkaniu oraz o nie wprowadzanie do niego zwierząt. Przy zakwaterowaniu możemy pobrać kaucję zwrotną w wysokości 400 PLN.

Prosimy pamiętać, że w budynku nie ma windy, a apartamenty położone są na 4. piętrze.

MAPA