Kraków, Centrum, ul. Szlak

Studio La Gioia 14

dla max. 4 osób (łóżka: podwójne - 2) | liczba pokoi: 1 | 6 piętro | 30 m2

Cena i dostępność

Aby obliczyć cenę prosimy wybrać termin i kliknąć "Oblicz cenę"

Data przyjazdu
Data wyjazdu
Liczba osób
Waluta
Elegancki, łączący nowoczesny styl z klimatem luksusu apartament typu studio, zlokalizowany w nowym budynku, tuż przy największym centrum handlowym miasta, ok. 10 min. spacerem od Rynku Głównego.

Urządzając go dla Państwa przyłożyliśmy szczególną uwagę do stylu i wygody. Jedno jest pewne - decydując się na zamieszkanie w La Gioia 14 Chic Angel Apartment będziecie Państwo mieli okazję cieszyć oko jednym z najładniej i najoryginalniej zaprojektowanych i wykonanych apartamentów w Krakowie.

Dla Państwa wygody apartament jest klimatyzowany, ma dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz wyposażony jest w telewizor LCD i telewizję satelitarną. Znajduje się w nim jedno podwójne łóżko oraz jedna podwójna rozkładana kanapa, co daje możliwość wygodnego zamieszkania maksymalnie czterem osobom.

Dodatkowym atutem jest możliwość zamieszkania w dwóch pozostałych apartamentach znajdujących się w tym samym budynku. W La Gioia 14, 15 i 13 może mieszkać w sumie do 11 osób.

Prosimy o nie palenie tytoniu w mieszkaniu oraz o nie wprowadzanie do niego zwierząt. Przy zakwaterowaniu możemy pobrać kaucję zwrotną w wysokości 500 PLN. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca parkingowego w podziemnym garażu w cenie 50 PLN / doba.

MAPA